برخی از استراتژی های جستجوگرها برای کمک به شما

این اغلب یک بررسی واقعی در عمق از نسخه SEO Elite نسخه بسیار بیشتر شما است. 2 نرم افزار که در حال حاضر موجود نیست. من هر ادعایی را کاملاً 100٪ دقیق نشان می دهم ، و شما حتی نتایج را خودتان تأیید می کنید.

برگه ها را در لیست کلمات کلیدی خود نگه دارید و فراموش نکنید که در جریان جستجوهای جدید هستید. برای حفظ رتبه بندی موتور جستجو تغییرات لازم را انجام دهید.

در حال حاضر من  سئو همیشه آمار کوچکی را تجربه می کردم اما توجه نمی کنم که نتایج این روزهای Google فقط مربوط به Google نیست. آنها از تصاویر Google نیز هستند – و با وجود این واقعیت که من برای جستجوی متن در Google و غیره قرار می گرفتم ، اگر شما به عنوان بسته آمار قدیمی من تمایز ایجاد نکرده باشید ، نامعلوم است ، پوسترهای من در Google بسیار خوب قرار گرفتند تصاویر. من فقط با مطالعه آمار Google Analytic خود این موضوع را فهمیدم ، سرویسی که اخیراً در آن انتظار داشتم مشتریانی که انتظار دارند از من پشتیبانی کند ، آنها را با رویدادهای موتور جستجو و Seo به روز نگه دارم.

شما باید بهینه سازی موتور جستجو را خرید طولانی مدت از دارایی وب خود بدانید. این یک تلاش بازاریابی مداوم است که پایداری لازم دارد. هر کسی شروع به اجرای تکنیک های بهینه سازی می کند ، به یاد داشته باشید که ممکن است چندین ماه طول بکشد تا نتایج را مشاهده کنید ، بنابراین کمپین بهینه سازی موتور جستجو. در اینجا چند نکته برای بهبود رتبه بندی سایت در آینده قابل پیش بینی آورده شده است.

ما به طور مكرر از مشتريان تماس مي گيريم و مي پرسيم كه چرا رتبه بندي پايين آمده است كه اين امكان را براي ما فراهم مي كند تا چيزهايي را توضيح دهيم و معمولاً تا زماني كه نوع نوسانات هر چند وقت يك بار اتفاق بيفتد ، صبر خواهانيم. یکی از مشتریان این کار را انجام داد و هنگامی که رتبه بندی او به موقعیت های برتر رسید ، از طریق ایمیل برای من ارسال کرد تا بگوید: “سلام ، حق با تو بود!”

مکان کلمه کلیدی شما می خواهید کلمات کلیدی انتخابی خود را تا حد ممکن در داخل صفحات وب خود قرار دهید. محتوا عددی است که باید در آن قرار دهند. یک چیز دیگر معادل سطح تراکم 2٪ کلمات کلیدی وجود دارد که چندین صفحه بد وجود دارد ، یعنی حداقل 2 ذکر کلمات کلیدی منفی با 100 کلمه متن ساده. همچنین ، کلمات کلیدی خود را در هر زمان امکان در برچسب های META صفحات وب خود قرار دهید. اگر از تصاویر استفاده می کنید ، سعی کنید برچسب های ALT را که حاوی عبارت جستجوی شما هستند قرار دهید. عناوین صفحه شما به طور کلی باید دارای کلمات کلیدی در این نوع موارد باشند.

علاوه بر این ، دارایی وب شما باید دارای یک جاده سایت باشد. نقشه سایت یک مدل تصویری از صفحات شما را در وب سرویس نشان می دهد. این امکان را برای مصرف کنندگان شما فراهم می کند تا از طریق وب سایتی که بیش از یک صفحه دارد ، پیمایش کنند. هر لیست با نقشه سایت شما باید یک لینک فعال باشد بازدید کننده شما را مجهز می کند تا روی پیوند کلیک کند و قسمت خاصی از صفحه وب سایت شما را به طور مستقیم منتقل کند.

این چیزها شما را غرق نمی کند ، اما مطمئن شوید که خدمات شکم را بسیار آسان می کنید. شرکت های خوب جستجوگرها می توانند بدون استفاده از اقدامات غیراخلاقی ، بازدید سایت را افزایش دهند و با تغییر در بخش بازار ادامه دهند.